O NÁS

 

Ultima crew je multižánrové uskupení Djs a promotérů z Vysočiny. Díky multižánrovosti je naše crew na Vysočině úplně jedinečná, nová a hudebně velmi rozmanitá. V crew jsou zastoupeny různé druhy hudby od Tech - Housu, Techna, Groovy Techna, Funky Techna, Hargroovu, Drum and Bassu.

Všechno začíná na jaře roku 2011 kdy Merflinger dává dohromady skupinu lidí se stejným záměrem a stejnou vizí pod hlavičkou Ultima crew. Záměrem je společně pořádat nekomerční akce na klubové scéně všech stylů. A to se daří na několika akcích.

První milník nastává následující rok, kdy se přidává další skupina lidí. V tomto roce vzniká finální podoba loga a stejně tak i nový směr a potenciál celé Ultima crew. Od tohoto momentu se celá crew velice rychle rozvíjí. Po nějakém čase přichází rozhodnutí pořídit odpovídající techniku a kvalitní zvuk. Tím se otevřou další možnosti a povědomí o Ultima crew je opět větší.

Roky plynou, někteří členové se vydávají na svou vlastní cestu a zůstává pouze nejkreativnější jádro. Akce pořádané pod značkou Ultima, jako třeba FACE of DRUMS, díky své kvalitě si rychle získávají oblibu u návštěvníků ale i u djs, kteří se na akce rádi vracejí. A nejsou to jen akce, co vzbuzují respekt, ale hlavně Ultima crew djs kteří na DnB scéně jsou čím dál více vidět.

I v současnosti se Ultima crew neustále rozvíjí a posouvá v před. Novinkou je Ultima Booking, UShop ale také halová akce SYNTAX která po prvním díle sklidila obrovský úspěch.

REFERENCE

 

Naší zvukovou, světelnou, Dj, a video technikou zajišťujeme veliké množství akcí po celé republice. Na zakázku navrhneme a realizujeme dekorace podle vašich představ. Přehled našich největších zakázek.

LET IT ROLL 2017
LET IT ROLL 2017
návrh, výroba a realizace stage design - UNDERWORLD stage - MILOVICE
LET IT ROLL WARM UP
LET IT ROLL WARM UP
výroba dekorace před DJ table - STORM CLUB, PRAHA
GOOD ANGEL
GOOD ANGEL
výroba dekorace, světelná a laser show, videomapping - VYSOČINA
NUCLEAR FACTORY
NUCLEAR FACTORY
světelná a laserová show, videomapping - DENOCHE, HRADEC KRÁLOVÉ
SUN DANCE PARK
SUN DANCE PARK
výroba dekorace, světelná a laser show, videomapping, ozvučení - JIHLAVA
SANTAS PÁRTY
SANTAS PÁRTY
světelná a laser show, videomapping, ozvučení - JIHLAVA
SK8 BENEFICE
SK8 BENEFICE
podpora sk8 kultury v Jihlavě, světelná a laser show, ozvučení - JIHLAVA
Sdílet:

PŘIHLÁSIT

Copyright © 2018 ULTIMA CREW. Všechna práva vyhrazena
Go to top