ÚVOD

 

ÚVOD

Jak začít..Z mého lehce naivního, a ne vždy profesionálního pohledu, jsem dospěla k názoru, že se dost dlouho pohybuji na hudební scéně, kde jsem měla možnost potkat se s různými situacemi, lidmi a událostmi, a tím pádem se mohu podělit o mé duchaplné postřehy. Nepatřím mezi nějakou elitu národa, ani se za to nepovažuji a nehodlám to nijak měnit, ale ráda pozoruji a vytvářím si takový svůj, lehce skeptický, obrázek na různé lidi, osobnosti až celebrity. Nejsem si až tak jistá, zdali tyto moje postřehy ocení masy emancipovaných lidí, ale vězte, není to účelem. Výhrou bude, že to alespoň pár lidí pobaví a to je, myslím si, ta nejlepší věc, kterou Vám mohu, lidi, dát. Jaký je tedy plán???

Než na tu otázku odpovím, musím říci důvod vzniku této „budoucí“ rubriky. Jednoduše řečeno, pátkem u mě vše začíná a nedělí končí. A zde nacházím podstatu vzniku, tohoto myšlenek obohacujícího, psaní. Jelikož nedělní večery zvládám na jedničku a trávím ho na gauči u televize, tak z dlouhého rozjímání jsem plná pocitů a dojmů z uplynulých večerů. Toto je způsob, jak své chlebodárné myšlenky sdělit světu. Takže, radujme se!

K úvodu a představení mé vlastní osoby a především, co tím jako myslím a co chci dokázat. Věřte, zcela nic si nedokazuji, chci primárně sdělit své postřehy z našeho hudební prostředí DNB a třeba přihodit i nějaký hezký komentář od známých DJs, nebo když mi to dobře půjde, tak třeba i rozhovor. Ale vždy to záleží na mém momentálním rozpoložení, protože, jako každá ženská trpím častými výkyvy nálad, které ovlivňují můj sladký život.

Každopádně i zde se budu opírat do různých témat, která se týkají nás všech, ale zase v rozumné míře, nechci přeci vyprovokovat první meziplanetární válku. Nicméně můj styl je nehumorný, suchý a leckdy zavání lehkou trapností. Kupodivu to řadím mezi vlastnosti mé osoby a takto budu pohlížet na všechna témata, která mám v plánu.

Takže rubrika FACE TO FACE je zaměřena na hudbu, události a lidi, které vidím vlastníma očima, očima LINTU. V případě, že u čtenářů vyvolám různé komentářů-plné pocity, určitě se můžete o ně podělit v diskuzi. Jen připomínám, že jsme pořád jenom lidi a nekažme si naše životy urážlivými výroky a sprostými výplody mysli. Protože to co nás spojuje, je DNB! Toť k úvodu a příště se podíváme na zajímavé a ošemetné téma, týkající se DJs, promotérů, producentů a všeho okolo DnB kultury.

Sdílet:

PŘIHLÁSIT

Copyright © 2018 ULTIMA CREW. Všechna práva vyhrazena
Go to top