NUCLEAR FACTORY

 

nf

Nuclear Factory – Denoche Hradec Králové 10.2.2018

Uběhl nějaký ten pátek a podělím se s vámi o chvíle, které jsem zase zažila. Jednalo se zejména o akci Nuclear Factory, která se uskutečnila v Hradci Králové v parádním klubu jménem Denoche. Tady nemůžu snad říct, ani žadná negativa. Je to skvělý prostor pro skvělé párty. Hrozně mě zaujaly vertikální mlhy v počtu 6 kusů, při dropu jsem nadskakovala radostí, jako puberťačka. Každopádně zvuk parádní, vizuální show na jedničku a také skvělá synchronizace světel a laserů. Prostě radost pohledět. V tomto klubu už jsem párkrát byla a vždy se ráda vracím. Spousta usměvavých lidí, kteří se mi nezdají, že jdou na akci jenom sbalit pár koček, ale že jdou za tím, co mají rádi. Respekt takovým lidem, fakt že jo. Dokonce i mě samotné, namísto příjemného rozhovoru s fans, po skončení hraní a setu, se mi stalo, že příchozí muž mě tak překvapil otázkou, na kterou jsem v té chvíli nedokázala odpovědět. A pronesl tuto prokletou větu: „Za kolik vykouříš?“ :D :D Tak to opravdu djka nechce slyšet..Ale nu což, beru to sportovně a alespoň jsme se s partou posléze pořádně zasmáli.

Ale zpět k této párty. Co se týče Djs, tak sem byla opravdu nadšená. Parádní setíky a přístup, opravdu top. Nemám co dodat. Byla jsem opravdu spokojená. Akce doplněná o dnb hadříky v podání DNB Market, taky super. Každopádně trávím hodně času vzadu za oponou a kecám se zbytkem osazenstva, takže nyní vás obohatím o rozhovor. Tentokrát jsem se zakecala s pořadatelem a promotérem Nuclear Factory, Kašpíkem, který tyto libózní akcičky připravuje a nám servíruje face to face. Takže jsem si ho vzala bokem a vyzpovídala.

 

nf

„Kašpíku, dokážeš ve zkratce říct, kolik úsilí stojí domluvit a připravit takovou halovou akci?“
- Samozřejmě, že úsilí to stojí hrozně moc, jak po časové, tak i po fyzické stránce, ale je to věc, která mě naplňuje a děláme to hlavně od srdíčka.

„Vím, že každou akci vždy nějak ozvláštníte, kam na ty nápady chodíš? Myslím i Djs, tak i show.“
- Co se týče Djs, tak se snažíme jít po kvalitních jménech, které jsou tahákem pro lidi. Každou akci se snažím stavět se špičkou české scény doplněnou o local Djs, které se snažíme střídat. -  Co se týče dekorace, obcházím šroťáky a různý skládky a hledám tam inspiraci.

„To je docela cool. To jsi takový sběrač šrotu.“
- Tak, tak. Jelikož se jedná o nucleární téma, tak fantazie je neomezená a velmi bohatá v tomto směru.

„Teď z jiného soudku. Kolik pod vaší crew Nuclear Factory se nachází členů ?“
- Dohromady nás je 6, z toho já, jako promotér, designér a hlava celé crew. Dále Anetka, která je na pozici manažerky a dělá nám takovou mamku. Dále moje pravá ruka je Twinki, který to s mnou táhne a je také na pozici Dj. Dále Dj Hektor, Bounee a Matrixák.

„Máte v plánu se rozrůstat?“
- Do budoucna bych se tomu určitě nebránil, ale v této chvíli zatím ne.

„Vím, že jako promotérovi moc času na osobní a soukromý život nezbyde, jaké jsou tvé koníčky, kromě DNB?“
- Jelikož těch akcí je opravdu moc, tak moje koníčky a záliby šly prozatím stranou, abych se naplno věnoval pouze NF.

„A co ženy???“
- Tak na ty není čas už vůbec…Bohužel.

„Neříkej mi, že na akcích nechodí pěkné holky.“
- Ano, to máš určitě pravdu, ale bohužel to je tak na rychlý drink a pokec.

„Tak věřím, že časem se objeví nějaká květina.“
- Už je načase.

„Jak vidíš naši českou scénu DnB?“
- Myslím, že česká DnB scéna je na vysoké úrovni. Každý víkend mnoho akcí po celé republice. V této branži máme velký zástup šikovných lidí co se snaží furt něco tvořit. Největší zásluhy patří určitě Let it Rollu dále klukům z Hoofbeats, DarkSide, Ultima Crew a mnoho dalších. Proto říkám jen tak dál.

„Setkal jsi se s mnoha slavnými Djs. Utkvěl ti nějaký typ člověka? Myslím v dobrém i špatném. Nechci jména.“
- Určitě jsem měl mnoho zkušeností, ale převažují ty dobré.

„Takže pozérů je málo.“
- Buď málo, nebo jsem se s nimi zatím nesetkal.

„Jak dlouho vůbec vaše crew působí?“
- Teďka na jaře to budou 4 roky, co vznikl projekt NF.

„Byl to celé tvůj nápad?“
- Dá se říct, že ano. Ale sbíral jsem inspiraci od mých vrstevníků z WAB Project, s kterými jsem také spolupracoval na různých akcích. A pak mě napadla myšlenka vytvořit svůj vlastní projekt.

„Máte nějaký směr a cíl, kterého se držíte a čeho chcete dosáhnout?“
- Tak určitě, chceme naše události posouvat stále o level výš a pravidelně bookovat zahraniční jména na naše akce. Našim velkým vzorem je Let it Roll.

„Zažil jsi nějaké skvělé či šílené zážitky a chvíle, které by stály za to říct?“
- Je jich víc a úžasná chvíle byla první návštěva v Jihlavě s členy Ultima crew, s kterými dodnes spolupracujeme. Další hřejivý moment bylo, když jsme na naši akci dosáhli počtu tisíce účastníků. Tyto dva momenty, jsou pro mě top.

„Děkuji za chválu, ráda na to vzpomínám, bylo to legend… Takže tak, jak teď fungujete, co se týče crew, jste v této sestavě od začátku?“
- Ne,ne. Na začátku jsem byl pouze sám. Ale krátce po vzniku projektu NF kdy byly ty začátky opravdu těžké se přidal Dj Hektor, který přidal ruku k dílu a společně to šlo hned lépe. Cca rok na to se k nám přidal Dj Twinki, který je v současnosti mojí pravou rukou a hned od začátku se zapojil srdcem i duší a davá do toho 100%. Jako další se přidal náš řezník Dj Matrixak a jako poslední Dj Bounee.

„Scházíte se i mimo akce?“
- Velmi pravidelně, jsme taková jedna velká rodina.

„Věřím, že ti, kteří ve vaší crew, a celé této scéně jsou, jsou lidé na správném místě. Držím vám palce a moc se těším na každou akci s vámi, respekt bro.“
- Mockrát děkuji.

Takže jedním slovem, velká spokojenost. Tento díl se Nuclear Factory moc moc povedl. Těším se na další překvapení ohledně Djs a show. See yea, vaše Lintu.

 

Sdílet:

PŘIHLÁSIT

Copyright © 2018 ULTIMA CREW. Všechna práva vyhrazena
Go to top