BOYCOTT
BOYCOTT

BIO

Už jako malý kluk projevoval lásku k muzice a tak se ho rodiče rozhodli zapsat na základní uměleckou školu, kde od sedmi let hraje na kytaru a získává první zkušenosti s hraním na školních večírcích. Těžko říct, jak se to stalo, ale kouzlo djingu ho dostalo ještě předtím, než začal objíždět první diskotéky. Už v jedenácti letech míchal tracky od Deep Purple a Tlusté Berty na double-kazeťáku svého otce :). Ten pravý zlom přišel až v roce 2004, kdy jednoho pátečního večera hrálo na vlnách rakouského rádia FM4 něco nového, tak svěžího a dosud nepoznaného. Byl to drum and bass.

V roce 2006 přišla první brigáda a za vydělané peníze si pořizuje gramofony, mix a pár vinylů. Čas plynul, sbírka desek se pomalu rozrůstala, zahrál si na několika narozeninových akcích a v roce 2009 se dává dohromady s partou zakládající Esso sound system, se kterou působí na undergroundové scéně nejen na Vysočině, ale i jinde v Čechách a na Slovensku až do součastnosti. Také si zahrál na drum and bassových parties po boku předních českých dj's jako jsou Suki, Volume Plus, Bifidus Aktif, Rido, Hungry Beats, Pixie, Hanzall, Snookey, Elwira atd. V roce 2018 se stává členem Ultima Crew Bookingu.

Za svoji 12ti letou djskou kariéru vystřídal několik subžánrů DnB. Od reggae-junglu, přes jump-up po neurofunk. Momentálně se jeho sety nesou na vlně deepu, minimalu a neura občas proloženého halfstepem. Mezi jeho nejoblíbenější producenty a projekty patří Ulterior Motive, Wresker, DLR, Break, Philth, Halogenix, Monty, Kasra, Cern, Dauntless, Ivy Lab, Bredren, M-Zine, Molecular a mnoho dalších. Vyžívá se v hlédání nových a málo známých producentů, aby svým fans přinesl něco čerstvého a neohraného.

 

STYL

DRUM AND BASS

ODKAZY

FACEBOOK - PROFIL SOUNDCLOUD - MUSIC

Sdílet: