ISTAR
ISTAR

BIO

Istar se k djingu poprvé dostal koncem roku 2007, kdy po dlouhém uvažování a koupil starší gramofony, pár desek a začal se učit mixovat.

První oficiální akce přišla v roce 2008 v dnes již zaniklém jihlavském klubu Edgar, ale od té doby uplynulo už hodně vody, a tak jste ho mohli slyšet na desítkách akcí nejenom na Vysočině, ale i mimo ni či u našich východních sousedů. Spoustu těchto mejdanů odehrál s vokálním doprovodem, a to konkrétně s náměšťským Mc Wcelaqem či dnešní stálicí české reggae a hip-hop scény, jihlavským Afarastafou, kterému jeden čas kryl záda i jako selector.

V jeho setech se mísí vše od breakbeatu, přes liquid a vokálové pecky až po tvrdší neurofunkové věci. Stejně tak si ale oblíbil i raggajungle a dubwize a tak ho často uslyšíte v setu plném pozitivních reggae rytmů. V poslední době se ale nebojí zabrousit i mimo lámaný beat a experimentuje s housem a electroswingem, zatím však jen při domácím hraní.

Při svých toulkách světem drum and bassu se na jedné stage potkal s téměř kompletní českou dnb špičkou jako jsou: Deadly Viperz, No Money, Philip TBC, Koogi, Beast 67, Sayko, Forbidden Society, Pixie, Katcha, Murte, Bifidus Aktif a mnoho dalších. Krom toho měl tu čest supportovat taková jména jako je Temper D /Uk/, Counterstrike /Jar/, B-Complex /Sk/, L-PLUS /Sk/ či Soundphreakers /Sk/.

Většinu ze své hudební kariéry odehrál sám za sebe a nebyl členem žádné crew, ale v posledních pár letech vystupoval pod hlavičkou akcí DnB Jam pořádaných ve Velké Bíteši a okolí či jako člen polenského sound-systému Keramzit. V současné době je však členem bookingu jihlavské partičky Ultima crew.

STYL

DRUM AND BASS

ODKAZY

FACEBOOK - PROFIL SOUNDCLOUD - MUSIC YOUTUBE - PROFIL

Sdílet:

PRESS PACK

BIO - CZ

BIO - EN

PHOTO - JPG

PRESS PACK - ALL

BOOKING

Pro booking DJe kontaktuj

JAKUB POKORNÝ

FACEBOOK - PROFIL
EMAIL: jakub@ultimacrew.cz

Copyright © 2018 ULTIMA CREW. Všechna práva vyhrazena
Go to top