LI-BASS
LI-BASS

BIO

Jeho začátky djingu sahají až do roku 2004 kde se na střední škole nechal inspirovat spolužákem a s jeho pomocí pronikl do základů tohoto uměleckého směru. Netrvalo dlouho a hned další rok si koupil svoji první sestavu gramofonů a mixu. Už od počátku si oblíbil zlomené beaty Drum and Bassu a veškerý svůj volný čas věnoval tréninku. Zpočátku hrával pouze na malých, soukromých akcích. V roce 2007 se seznámil s Dj Karikazze, který je členem URA sound systému a který ho zapojuje do kolektivu URA. Od samého začátku působení v sound systému pochopil, že hraní na párty je snad to poslední, co je pro průběh akce důležité. Díky svému zaměření na mikroelektroniku na vysoké škole využívá znalostí a angažuje se do světelné a zvukové techniky. V roce 2012 odešel ze sound systému a společně s novými lidmi se připojuje k multikulturní skupině ULTIMA CREW.

Začínají zase od znova, pouze s gramofony a mixem. Pouští se do pořádání prvních DnB akcí pod značkou ULTIMA CREW a získávají tak první důležité zkušenosti s promotérstvím. Díky vzdělání a zkušenostem se stage technikou se snaží vymýšlet nové a zajímavé koncepty, kterými chce především podporovat DnB kulturu. Rok 2014 byl pro celou ULTIMA CREW zlomový, pořizují první playery a v té době, jako jedna z nejaktivnějších crew na Vysočině objíždí všechny kluby a začínají bookovat na své akce známější české djs. Li-Bass se stává vedoucím členem a hnacím motorem celé crew.

Za svého působení v sound systému si oblíbil a dodnes občas i zahraje hudební žánry jako hardcore a tekno, ale jeho největší slabostí je i nadále Drum and Bass, konkrétně neurofunková odnož. Dj Li-bass využívá za mixem 3 playerů, tudíž jsou jeho mixy rychlé a doubledropy pro něho nejsou problém. Rád experimentuje a občas svůj set proloží starým českým Hip Hopem, či jinou šíleností.

Snaží se sledovat nově vycházející tracky od známých producentů, i když hraní nikdy nebylo a není jeho prioritou. Jeho cílem v DnB scéně je posouvat hranice stále dál, vymýšlet nové věci nad kterými se lidé pozastaví a které ocení. Drum and Bass se pro něj stal součástí života, avšak stále ho bere jako zábavu.

Zahrál si po boku snad všech nejvýznamnějších českých Djs a světoznámých producentů jako A-Cray, B-Complex, Dub Zero, Forbidden Society, Gydra, Hybris, Madface, Prolix, Pythius, Rido, Trilo.

STYL

DRUM AND BASS

ODKAZY

FACEBOOK - PROFIL SOUNDCLOUD - MUSIC YOUTUBE - PROFIL

Sdílet:

PRESS PACK

BIO - CZ

BIO - EN

PHOTO - JPG

PRESS PACK - ALL

BOOKING

Pro booking DJe kontaktuj

JAKUB POKORNÝ

FACEBOOK - PROFIL
EMAIL: jakub@ultimacrew.cz

Copyright © 2018 ULTIMA CREW. Všechna práva vyhrazena
Go to top