MERFLINGER
MERFLINGER

BIO

Dj Merflinger se taneční hudbě začal věnovat kolem roku 2000. Už tehdy ho nejvíce lákala nekomerční klubová hudba. A proto často navštěvuje klubové a halové párty. Až jednoho dne pořizuje gramofony a první desky. Jeho styl je od počátku po současnost takřka stejný, hraje převážně melodické Techno, Oldschool Techno, Hardgroove a Funky Groovy Techno. Další jeho oblíbený styl je Tech – House který vždy rád poslouchal a kupoval na vinylech. Ale až od cca roku 2015 tento styl hraje i veřejně na akcích zaměřených na tento pohodový rytmus.

Nejprve vystupuje v dnes už legendárním klubu Tunel v Třešti. Zde pořádá i své první Techno akce a během krátkého času vstupuje do podvědomí na celé Vysočině a okolí. V současné době hraje na různých akcích nejen na Vysočině, ale i na různých místech ČR. Na některých akcích se podepisuje i jako promotér. V Jihlavském clubu Ultima pod jeho vedením vzniká jeho rezidentní párty ELEVATION. Tuto akci pořádá jednou za nějaký čas dodnes. Další párty z jeho promotérské dílny, na které se podílí i Dj Luccasone je SONENGER v Brněnském Perpetu. Akce byla velice úspěšná, zaměřená převážně na Oldschool Techno. Vystoupili zde velikáni české Techno scény a mnoho talentovaných Djs. Tato akce již bohužel během změn vedení Perpeta zanikla.

Na hudební scéně je aktivní nejen jako Dj a promotér. V roce 2007 zakládá klub Ultima v Třešti, který později stěhuje do Jihlavy. Na jaře roku 2011 zakládá Ultima crew která do dnešního dne funguje velice úspěšně a vstoupila do podvědomí v celé ČR. Dalším jeho projektem je LIVEDJ.cz, který postupně buduje, je zaměřený na živé přenosy a záznamy z akcí.

Zahrál si po boku djs: Ian Void (UK), Chris Sadler (UK), E-Lite, Agent, Golpe, Pavel Krejdl, Kaisersoze, Maila (SK), Jerry, Orbith, Elektrabel, Mindhole (live), Luis, B.UNQ!, Michael Scuberman, Wolscha, a mnoho dalších.

Akce: Elevation, Sonenger, Doupětek, Warmup Apokalypsa, Warmup Creamfields, Hi-Fi, Heavy Beatz, Gat Electra, Zámostí, Warmup Bubbless, Warmup Cosmic Trip……..

Napsali o něm: ...Tento zástupce Ultima Crew vám vždy přinesl velmi pozoruhodný a přesný zvuk, který byl a je ozdobou nejednoho večírku...

STYL

TECHNO, HARDGROOVE, FUNKY-GROOVY TECHNO

ODKAZY

FACEBOOK - PROFIL SOUNDCLOUD - MUSIC YOUTUBE - PROFIL

IDJ - PROFIL

Sdílet:

PRESS PACK

BIO - CZ

BIO - EN

PHOTO - JPG

PRESS PACK - ALL

BOOKING

Pro booking DJe kontaktuj

JAKUB POKORNÝ

FACEBOOK - PROFIL
EMAIL: jakub@ultimacrew.cz

Copyright © 2018 ULTIMA CREW. Všechna práva vyhrazena
Go to top