NAMTRACK
NAMTRACK

BIO

Namtrack (vlastním jménem Leoš Komínek) pochází z Velkého Meziříčí. Technu a méně komerčním stylům se věnuje již od 15 let. Velký vliv na jeho hudební myšlení vždy měla trojice Valentino Kanzyani, Umek a Marko Nastic. S vlastní tvorbou začal v roce 2004. První úspěchy zaznamenává ve spolupráci s Nirthym, kdy se jejich singl Old Monitor vyšplhal na 11. místo v žebříčku progressive house na serveru audiojlelly.com a remix od Michaela C dostal support od DJe Joopa. Další úspěch získal svým EP Crazy ride in Friday night. Stejnojmenný track se vyšplhal až na 5. místo prodejnosti v kategorii techno na serveru trackitdown.net a tracky z tohoto EP dostali support od DJs jako Pedro Delgardo nebo Yoji Biomachanika. Tyto tracky také zazněly v mnoha radio show po celém světě jako například Yin Yang Session nebo Airport Session Kix.

V současné době balancuje mezi styly Techno a Tech House a spolupracuje s DJ Karlossem a DJ Nirthym.

S Karlossem vydal několik společných EP a mají za sebou mnoho úspěšných remixů pro jména jako Brent Sadowick, Jesus Soblechero, Michael C a Jean Luc, Drahosh nebo Jordy. Úspěchy slaví i s house produkcí, když se zúčastnili soutěže Partymachine remix contest, kterou vyhráli a díky tomu jejich produkce zazněla v síti radií Kiss po celé republice. Dalším úspěchem je výhra v producentském contestu pro festival Mácháč, díky čemuž se stal track Magic By the Lake součástí kompilace tohoto festivalu.

S Nirthym spolupracuje spíše z hlediska djingu a pravidelně spolu vystupují po klubech a festivalech na Brněnsku a na Vysočině. Nicméně po dlouhé době také obnovili spolupráci v hudební produkci.

STYL

TECHNO 

ODKAZY

FACEBOOK - PROFIL SOUNDCLOUD - MUSIC SOUNDCLOUD - MUSIC YOUTUBE - PROFIL

Sdílet:

PRESS PACK

BIO - CZ

BIO - EN

PHOTO - JPG

PRESS PACK - ALL

BOOKING

Pro booking DJe kontaktuj

JAKUB POKORNÝ

FACEBOOK - PROFIL
EMAIL: jakub@ultimacrew.cz

Copyright © 2018 ULTIMA CREW. Všechna práva vyhrazena
Go to top