NEDRO
NEDRO

BIO

Nedro původem z Jihlavy s djingem začal v roce 2001 a o půl roku později hraje na prvních akcích, tehdy ještě v legendárním clubu A.M.C. (Avangarda music club). O rok později se pouští do projektu Uka-Puka jako dj i promotér. Tyto akce plnili jihlavské cluby k prasknutí až do roku 2003, poté se Nedro stahuje do pozadí a piluje svůj nezaměnitelný styl mixingu.

Kromě hraní pro přátele na narozeninových akcích se drží dál od clubové scény. Počátkem roku 2009 se stává residentním Dj v jihlavském klubu Ultima, kde mimo jiné vystupuje po boku Morebeata, Pixieho, Koogiho, No Money a dalších. Mimo jiné má za sebou i reprezentovaní na anglické půdě.

Poté se stěhuje do Prahy, kde si zahraje skoro ve všech velkých klubech. V roce 2014 Nedro zkouší djské contesty, ve kterých je uspěšný a zahrál si tak po boku Rida, Deadly Viperz, Wab Project atd. V roce 2015 se vrací na Vysočinu a pouští se do projektu Drum Drive, kde dává šanci méně známým a začínajícím tvářím na drum 'n' bass sceně. Nedro býval samotářem, nikdy nepatřil do žádné Crew, což se v roce 2016 zlomilo a začíná hrát pod bookingem Ultima Crew.

STYL

DRUM AND BASS

ODKAZY

FACEBOOK - PROFIL SOUNDCLOUD - MUSIC YOUTUBE - PROFIL

Sdílet: