PAN CÍFKA
PAN CÍFKA

BIO

Ne jen zajímavě zvoleným nikem ,,CÍFKA“ se stal tento Dj na Vysočině pojmem. Drum and bass hraje od roku 2008. Jako každý správný dj začínal hraním na gramofony. Dj Cífka si za dobu svého působení na scéně prošel několika etapami. V roce 2009 zakládá společně s Djs Anton a Kadas Keramzit sound systém. Dlouhá léta piloval své mixy přes gramofony a naučil se tak přesně načasované přechody mezi tracky. V roce 2014 zaměřuje své hraní na playery a využívá veškerých výhod CDJ techniky. Při hraní ze dvou playerů si zakládá na pomalé a plynulé přechody.

Za svého dlouholetého působení na DnB scéně měl možnost zahrát si po boku většiny českých známých djs jak na menších akcích, tak na velkých festivalech. Sám působí několik let jako promotér a organizátor DnB akcí.

Mezi jeho nejoblíbenější subžánry patří techstep a neurofunk. V jeho selekci najdete spoustu aktuálních pecek. Pečlivě sleduje nejnovější tracky od předních neurofunkových producentů jako jsou State of Mind, Telekinesis, Black Sun Empire, Neonlight a Mefjus. Z českých si oblíbil producenta Symplexe. Rád ve svém setu nezapomíná na starší tracky, které za svou dlouholetou kariéru nasbíral.

V roce 2017 se Keramzit sound systém rozpadá, a všichni jeho členové přecházejí pod hlavičku ULTIMA CREW a nadále pokračují v tom, co je jejich životní náplní. Především bavit lidi. .

 

STYL

DRUM AND BASS

ODKAZY

FACEBOOK - PROFIL SOUNDCLOUD - MUSIC

Sdílet:

PRESS PACK

BIO - CZ

BIO - EN

PHOTO - JPG

PRESS PACK - ALL

BOOKING

Pro booking DJe kontaktuj

JAKUB POKORNÝ

FACEBOOK - PROFIL
EMAIL: jakub@ultimacrew.cz

Copyright © 2018 ULTIMA CREW. Všechna práva vyhrazena
Go to top