A+ A A-

Merflinger

 Dj Merflinger se taneční hudbě začal věnovat kolem roku 2000. Už tehdy ho nejvíce lákala klubová hudba. A proto často navštěvuje klubové páty. Až jednoho dne pořizuje gramofony a první desky. Jeho styl je od počátku po současnost takřka stejný, hraje převážně melodické techno, oldschool techno a funky groovy techno.
Nejprve vystupuje v dnes už legendarním clubu Tunel v Trešti. Postupem času vstupuje do podvědomí na celé Vysočině. V současné době hraje na různých akcích nejen na Vysočině, ale i na různých místech ČR.
Na některých akcí se podepisuje i jako promoter. V Jihlavském clubu Ultima je to párty ELEVATION, kde je rezidentem společně s dj Luccasonem. Dálší párty kterou tito dva djs pořádají je SONENGER v Brněnském Perpetu. Akce je zaměřená převážně na oldschool techno. Vystoupily zde už takový velikáni jako je pan dj Pavel Krejdl nebo Kaisersoze.
Také se dříve řadil mezi rezidentní djs párty Illusion v Polné u Jihlavy, která již bohužel zanikla.

Zahrál si po boku djs:
Ian Void (UK), Chris Sadler (UK), Maila (SK), Wanted (SK), E-Lite, Laydee Jane, Agent, Golpe, Pavel Krejdl, Kaisersoze, Michal Poljak, Martin Frank, Milo Moretti, Peter Pea, Jerry, Orbith, Mindhole, Luis, Nirthy, Lucasch, Heaton, St. Claire, Grasshopper, Luccasone, Michael Scuberman, Wolscha, Typhone, Deepress, Stepan Bruck, Fake May, ….. a další

Akce:
Elevation, Sonenger, Doupětek, Warmup Apokalypsa, Sex on the Beach - open air!, Warmup Creamfields, Viva La Musica, Ilusion, Hi-Fi, Party Vibez, Heavy Beatz, Gat Electra, Zámostí 09, 10, Warmup Bubbless, Warmup Cosmic Trip……..

Napsali oněm:
...Tento zástupce Ultima Crew vám vždy přinesl velmi pozoruhodný a přesný zvuk, který byl a je ozdobou nejednoho večírku...

 

Odkazy:

http://www.idj.cz/merflinger/

https://soundcloud.com/merflinger

 

Bookink:

tel: 777 591 254

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.