O NÁS

 

 


Ultima crew je seskupení DJs, promoterů, producentů, fotografů, performerů a vjů,  kteří  pořádají hudební párty na Vysočině a okolí. Skupina vznikla v roce 2011, kdy se sešlo několik DJs z bývalého klubu Ultima a několik DJs z Brna. Crew se zabývá různými druhy hudby od tech - housu, techna, groovy techna, funky techna,  drum and bassu až po tvrdé beaty hardcoru. V tomto seskupení je naše crew na Vysočině úplně jedinečná, nová a hudebně velmi rozmanitá.

 

Z Jihlavských DJs jsou to: Merflinger – techno, Luccasone –  tech–house, Herbalist – drum and bass, reggae-jungle, Andrew – drum and bass, Li-bass – drum and bass, hardcore a Lintu –  drum and bass, dubstep. Z Brněnských djs jsou to: Dazy, Wolf a Nee´o, kteří se zaměřují převážně na techno a Peter Ripe, který hraje progressive/trance, techhouse.

 

Tito DJs si zahráli ve spoustě klubů, například v Jihlavském Soulu, Bezvědomí, hudebním klubu Ježek a mnoha jiných. Dále v Brněnském Trixu či Perpetu, v  klubu Escape v Kuřimi a mnoha dalších klubech na Vysočině.  Ultima crew se také zúčastňuje mnoha festivalů, jako například Hamr u obce Hodice, Lopsided a také v Telči na Roštejně, kde hrála s již ostříleným Dačickým ESSO s.s. , se kterým je stále v kontaktu a těší se na další vzájemnou spolupráci. Mezi další jsou například festivaly KOPR, Summer Calls, Vysočina Fest, Sun Dance Park, Muzikum fest a mnohé další.